Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

O mnie

Michał Krupiński

Od 2009 jestem wydawcą i współzałożycielem serwisu FmLeasing.pl. Swoją przygodę z branżą zaczynałem blisko 20 lat temu, będąc jeszcze studentem. Mój pracodawca postawił wówczas przede mną zadanie zaistnienia firmy w… Internecie. Brzmi to dziś co najmniej dziwnie, ale w tamtym czasie byliśmy jednym z pierwszych leasingodawców, który udostępnił swoją witrynę i prowadził z klientami komunikację online.

Dla mnie był to poligon doświadczalny – dość szybko poznałem bolączki tej branży. Z jednej strony niska świadomość klientów, nie tylko potencjalnych, ale także tych korzystających z leasingu. Z drugiej firmy leasingowe, które – nie ma co kryć – często wykorzystywały niewiedzę przedsiębiorców, sprzedając im drogi i przede wszystkim niepartnerski produkt.

Te doświadczenia oraz chęć stworzenia własnego projektu spowodowała, że zdecydowałem się współtworzyć serwis internetowy tanileasing.pl

Wygląd tanileasing.pl

Serwis tanileasing.pl

Byliśmy w zasadzie pierwszym miejscem w polskim Internecie, które dawało przedsiębiorcom realne doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru leasingodawcy. Dla mnie były to kolejne lata zbierania wiedzy, poznawania osób z branży, obserwowania jak zmienia się polski leasing – staje się coraz bardziej profesjonalny i cywilizowany, a my mogliśmy mieć w tym swój udział.

Kiedy nadeszły czasy web 2.0 i większej aktywności społeczności internetowej, uznałem, że czas wykonać kolejny krok. Tak zrodził się pomysł stworzenia forum leasingowego, a następnie funkcjonującego przy nim serwisu informacyjno-doradczego, który jednocześnie ma pełną niezależność. Udało się to osiągnąć poprzez FmLeasing.pl.

Staram się także „pojawiać” poza FmLeasing.pl – w stopniu, w jakim pozwala mi czas – biorąc udział w sympozjach branżowych, udzielając się w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych.

Michał Krupiński w prasie

Michał Krupiński, wydawca FmLeasing.pl w prasie

Michał Krupiński w TOK FM

Posłuchaj Michała Krupińskiego w audycji TOK FM

Więcej o działalności FmLeasing.pl można przeczytać w zakładce: o nas

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz mnie

Forum leasingu: Profil na forum
Twitter: Profil na twitterze
LinkedIn: Profil na LinkedIn

Lista artykułów

Lista ważniejszych artykułów na FmLeasing.pl autorstwa i współautorstwa Michała Krupińskiego:

i wiele innych...

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl