Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
 

Kontakt i o nas

Chcesz otrzymać oferty leasingu?

Najprostszym sposobem, żeby otrzymać kalkulację, a konkretniej co najmniej kilka kalkulacji, jest skorzystanie z naszych Wyszukiwarek.

Chcesz otrzymać ofertę ubezpieczenia GAP?

Sprawdź nasze stawki GAP i złóż zamówienie, aby otrzymać szczegółową ofertę.

Chcesz się z nami skontaktować?

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FmLeasing.pl w celu kontaktu lub przedstawienia oferty.

Nasze dane

FmLeasing.pl Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa
NIP: 5252868841, KRS: 0000909611, REGON: 389376057

FmLeasing.pl – o nas

Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl powstał w 2009 roku i jest pierwszym tego typu miejscem w internecie, poświęconym tematyce leasingu i wynajmu długoterminowego.

Celem naszym jest udostępnianie profesjonalnej platformy wymiany wiedzy, opinii i wiadomości związanych z leasingiem. Przedsiębiorcy i użytkownicy FmLeasing.pl mogą uzyskać pełną, ale przede wszystkim rzetelną i obiektywną wiedzę na temat branży leasingu i CFM.

Nie jesteśmy pośrednikami, brokerami, czy tak zwanymi doradcami leasingowymi. Nie reprezentujemy interesów żadnej z firm leasingowych. Naszą wiedzę opieramy na ponad 20-letniej znajomości branży leasingowej oraz doświadczeniu w tworzeniu popularnych w internecie serwisów i miejsc o charakterze społecznościowym.

Kciuk w górę„Dziękujemy zespołowi FmLeasing za świetne, niesamowicie pomocne artykuły na stronie, za porady i oceny leasingów. Był to nasz pierwszy leasing w firmie i bez Waszej pomocy było by to zdecydowanie trudniejsze.”


Ciekawostka - tak wyglądaliśmy w przeszłości

FmLeasing.pl kilka miesięcy po starcie (2010 rok)

Wygląd strony głównej FmLeasing.pl w 2010 roku

FmLeasing.pl tuż przed przebudową (2015 rok)

Wygląd strony głównej FmLeasing.pl w 2015 roku

Regulaminy i zasady

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej