< powrót - Jak nie przepłacić za kontynuację ubezpieczenia w leasingu?

Oszczędź na ubezpieczeniu AC i OC w leasingu

Zamów ofertę multiagencji specjalizującej się w ubezpieczeniach dla leasingu

Ubezpieczany pojazd

Dane ubezpieczającego

Potwierdzam zgodę na otrzymanie interesujących mnie informacji handlowych drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny ze mną przez FmLeasing Sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych jest FmLeasing.pl Sp z o.o. - przewiń w dół, żeby poznać regulamin

FmLeasing.pl Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa
NIP: 5252868841, KRS: 0000909611, REGON: 389376057

Mężczyzna w białek koszuli trzymający samochodów zabawkę nad malejąco ułożonymi kupkami monet

Ikona symbolizująca ostrzeżenieNie przepłacaj za kontynuację ubezpieczenia w leasingu?

– Działaj odpowiednio wcześnie i nie skazuj się na łaskę leasingodawcy, który może Ci zaproponować drogie przedłużenie ubezpieczenia, jeśli przekroczysz terminy.

– Na kilka tygodni przed kontynuacją polisy sprawdź ceny ubezpieczeń na rynku i zgłoś się z najlepszą ofertą do leasingodawcy po akceptację...

Ikona symbolizująca dłonie otaczające samochódPorównaj koszt pakietu OC i AC

1. Po przesłaniu formularza otrzymasz propozycję ubezpieczenia leasingowanego pojazdu od Multiagencji współpracującej z FmLeasing.pl. Agenci wybiorą dla Ciebie najtańszą propozycję, która daje dobrej jakości ochronę i spełnia wymogi Twojego leasingodawcy spośród ubezpieczycieli takich, jak: PZU, Ergo Hestia, Allianz, Warta, Generali i innych.

2. Otrzymaną ofertę ubezpieczenia przesyłasz do akceptacji swojemu leasingodawcy. Po otrzymaniu zgody, zawierasz umowę tańszego ubezpieczenia.

Pamiętaj, żeby zrobić to na co najmniej 14 dni (u niektórych leasingodawców nawet 30 dni) przed końcem obowiązywania dotychczasowej polisy. W przeciwnym razie możesz zostać zmuszony do opłacenia droższej polisy, wystawionej przez leasingodawcę.

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

Symbol tarczy zapewniającej bezpieczeństwoWiarygodność i bezpieczeństwo

Już od 14 lat ułatwiamy Wam korzystanie z tańszego leasingu oferowanego przez najlepiej oceniane bankowe firmy leasingowe oraz pomagamy ograniczać koszty ubezpieczeń.

Stosujemy restrykcyjną politykę bezpieczeństwa. Dane, które nam udostępniasz wykorzystywane są wyłącznie do przygotowania oferty ubezpieczenia przez multiagencję.

Masz pytania dotyczące formularza? Skontaktuj się z nami pod nr 510 381 800

Ikona symbolizująca parasol nad samochodem osobowymTańsze ubezpieczenie GAP

Jako agent renomowanego ubezpieczyciela sprzedajemy pełnowartościowy, sprawdzony GAP fakturowy i robimy to taniej niż inni. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę Kalkulator GAP


FmLeasing.pl – o nas

Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl powstał w 2009 roku i jest pierwszym tego typu miejscem w internecie, poświęconym tematyce leasingu i wynajmu długoterminowego.

Celem naszym jest udostępnianie profesjonalnej platformy wymiany wiedzy, opinii i wiadomości związanych z leasingiem. Przedsiębiorcy i użytkownicy FmLeasing.pl mogą uzyskać pełną, ale przede wszystkim rzetelną i obiektywną wiedzę na temat branży leasingu i CFM.

Nie jesteśmy pośrednikami, brokerami, czy tak zwanymi doradcami leasingowymi. Nie reprezentujemy interesów żadnej z firm leasingowych. Naszą wiedzę opieramy na ponad 20-letniej znajomości branży leasingowej oraz doświadczeniu w tworzeniu popularnych w internecie serwisów i miejsc o charakterze społecznościowym.

Regulaminy i zasady

Joomla SEF URLs by Artio