Otrzymaj oferty najmu długoterminowego bezpośrednio od wielu firm CFM

Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

Interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodów? Korzystając z wyszukiwarki FmLeasing.pl, możesz złożyć zapytania ofertowe, które zostanie przekazane bezpośrednio do wielu firm leasingowych i CFM. Oferują one wynajem długoterminowy dla osób fizycznych oraz finansowanie samochodów w formie tzw. auto abonamentu. Ponadto na naszym portalu znajdziesz informacje i porady związane z branżą Car Fleet Management (CFM), oferującą wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, a także usługi z zakresu zarządzania flotą, full service leasingu itp. Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Doradzimy Ci, czy lepiej zdecydować się na wynajem długoterminowy samochodów, czy leasing, a także wytłumaczymy, na czym polega wynajem długoterminowy.

Wynajem długoterminowy pojazdów na korzystnych warunkach

Nasza oferta to dużo więcej niż sprawdzone oferty wynajmu długoterminowego. Porównywarka leasingowa pomoże Ci znaleźć odpowiednie ubezpieczenie w leasingu, a także sprawdzi usługi poleasingowe i wybierze najlepsze oferty leasingu dostosowane do Twoich potrzeb. Zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym samochodów dla osób fizycznych? A może interesują Cię samochody poflotowe? Aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, przygotowaliśmy rozbudowane bazy ogłoszeń, porady dotyczące zagadnień podatkowych, a także przewodnik poleasingowy, który wyposaży Cię w profesjonalną wiedzę dotyczącą branży leasingowej. Sprawdź szczegóły i poznaj świat leasingu!

Czym jest wynajem długoterminowy pojazdów?

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych to jedna z najbardziej opłacalnych form finansowania. Czym się różni od leasingu finansowego? W przypadku oferty wynajmu długoterminowego, w miesięcznych ratach nie musisz spłacać całej wartości auta. Płacisz jedynie za koszt użytkowania samochodu w określonym czasie trwania umowy najmu. To oznacza, że wynajem długoterminowy auta w abonamencie jest bardzo korzystną opcją, biorąc pod uwagę konkretne warunki i przyjęte koszty. Nawet z dużą opłatą początkową, samochody na abonament opłacają się dużo bardziej niż zakup auta.

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem długoterminowy? Całościowy koszt zależy od wielu czynników:

 • rodzaj auta,
 • czas wynajmu samochodu,
 • limit kilometrów,
 • wkład własny (opłata początkowa) przy wypożyczeniu auta,
 • opcja wykupu pojazdu po skończonej umowie najmu,
 • dodatkowe opcje do wykupienia,
 • zakres usług ujętych w racie (np. serwis, przeglądy, ubezpieczenie).

Tak duży zakres kwestii sprawia, że realistyczna cena wynajmu długoterminowego wymaga indywidualnej kalkulacji. Zamiast kontaktować się od razu z wypożyczalnią, można skorzystać z darmowych narzędzi oferowanych przez FmLeasing.pl. Wystarczy uzupełnić kilka kluczowych informacji, żeby poznać orientacyjne koszty wynajmu długoterminowego samochodu. Masz zapytania ofertowe? Sprawdź informacje dostępne w naszym portalu!

Wynajem długoterminowy pojazdów na korzystnych warunkach

Nasza oferta to dużo więcej niż sprawdzone oferty wynajmu długoterminowego. Porównywarka leasingowa pomoże Ci znaleźć odpowiednie ubezpieczenie w leasingu, a także sprawdzi usługi poleasingowe i wybierze najlepsze oferty leasingu dostosowane do Twoich potrzeb. Zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym samochodów dla osób fizycznych? A może interesują Cię samochody poflotowe? Aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, przygotowaliśmy rozbudowane bazy ogłoszeń, porady dotyczące zagadnień podatkowych, a także przewodnik poleasingowy, który wyposaży Cię w profesjonalną wiedzę dotyczącą branży leasingowej. Sprawdź szczegóły i poznaj świat leasingu – zapraszamy serdecznie!

Oferty wynajmu długoterminowego i auto-abonamentu

Wynajem długoterminowy pojazdów oraz auto-abonament dotyczy finansowania nowych samochodów osobowych. Umowa najmu zawierana jest z reguły na okres od 2 do 4 lat, a abonamentowa od 1 roku do 4 lat. Najczęściej wybieranym przez klientów jest okres 3 lat (36 miesięcy). W ramach miesięcznej raty możliwe jest także skorzystanie z szerokiego wachlarza usług dodatkowych. Po zakończeniu umowy (kontraktu) możliwy jest wykup za wartość rynkową lub zwrot samochodu do finansującego.

Drewniany samochód zabawka

Wyszukiwarka ofert wynajmu

1. Wypełnij tylko jeden formularz
2. Otrzymasz wiele ofert i naszą analizę
3. Sam wybierzesz najlepszą propozycję


Co to jest wynajem długoterminowy pojazdów?


Drewniany samochód zabawka Na czym polega wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to leasing operacyjny z wykupem na poziomie wartości rynkowej samochodu. Korzystający nie spłaca wartości auta, tylko płaci za jego użytkowanie, co daje efekt niższej raty.


Czerwony sportowy samochód widok przedniej maski, lampy i atrapyLeasing czy wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy a leasing - która forma dla kogo jest korzystniejsza. Porównanie, plusy i minusy. Kalkulator porównujący koszty i wysokość raty w przypadku najmu i leasingu.


Analiza dokumentów i ofert Auto Abonament - zestawienie ofert leasingu z wysokim wykupem

Co to jest i dla kogo jest oferta Aut na abonament? Ile to kosztuje? Prezentujemy zestawienie ofert i marek samochodów dostępnych w formie abonamentu.


Jak wybierać oferty najmu długoterminowego?


Samochody osoboweJaki samochód wybrać do wynajmu długoterminowego?

Chcesz wziąć samochód w formie wynajmu długoterminowego i nie przepłacić za ratę miesięczną? W takim razie musisz wybrać odpowiednią markę i model, który nie traci szybko na wartości.


Drewniany samochód zabawka Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy CFM i poszczególnych usług?

Wybór firmy Car Fleet Management nie należy do prostych czynności. Oferty wynajmu długoterminowego różnią się od siebie znacząco, nie tylko pod względem kosztów.


Samochody osoboweZwracaj uwagę na wiarygodność firm oferujących wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy oferują powszechnie znane towarzystwa leasingowe i flotowe (CFM), ale także mniejsze, działające w niszach, firmy „pozabankowe”. Chcąc skorzystać z usług tych ostatnich, należy wnikliwie sprawdzić ich wiarygodność.


Zakończenie umowy wynajmu


Mężczyzna sprawdzający stan samochoduZwrot auta, czyli jak nie dopłacić do wynajmu

Zobacz, jak wygląda zwrot pojazdu do leasingodawcy po zakończeniu kontraktu najmu? Stan samochodu ma kluczowe znaczenie. Sprawdź za jakie zużycie dopłacisz „karę”, a za jakie nie. Jeśli dbałeś o auto, to raczej nie masz się czym martwić. W przeciwnym razie może być różnie…


Pozostałe porady

 • Zagadnienia podatkowe w wynajmie długoterminowym i leasingu operacyjnym
  Broszura informująca o ujęciu leasingu i wynajmu długoterminowego aut w kosztach podatkowych, rozliczeniach VAT i w księgach rachunkowych w oparciu o standardy MSR. Jest to bardzo ciekawa i praktyczna pozycja, która w pigułce streszcza księgowo-podatkowe zagadnienia dotyczące leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów osobowych.
 • Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych
  Większość finansujących nadal ogranicza się do oferowania wynajmu długoterminowego jedynie samochodów osobowych. Wygląda jednak na to, że rynek CFM zaczyna ewoluować i firmy flotowe dostrzegają potencjał w finansowaniu także pojazdów użytkowych, głównie lekkich samochodów dostawczych.

Samochody poflotowe (pokontraktowe)

Pozostałe nasze publikacje o najmie

Wiadomości z rynku najmu

Co czwarte nowe auto osobowe finansowane najmem długoterminowym

Udział wynajmu długoterminowego w sprzedaży nowych aut osobowych do firm w I kwartale 2020 roku wyniósł 26,3%. Od początku 2020 r. branża CFM zakupiła 19,1 tys. nowych osobówek. Jest to co prawda spadek o 1,5% r/r, ale trzeba pamiętać o pandemii COVID-19, której skutki odczuwalne były już w marcu bieżącego roku.

Udział wynajmu w sprzedaży nowych aut do firm

Wykres udziału wynajmu długoterminowego w finansowaniu zakupu nowych aut osobowych w 1 kwartale 2020 roku.

I kwartał 2020 r. Źródło: PZWLP / IBRM Samar

01 cze 2020, 17:11
4.7142857142857 1 1 1 1 1 4.71 (14)
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl