Wyszukiwarka Leasingu

Przód nowego białego samochodu osobowego stojącego w jasnym salonie samochodowym

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu

Bezpośrednio od wielu leasingodawców

1. Wypełnij tylko jeden formularz

2. Otrzymasz wiele ofert i naszą analizę

3. Sam wybierzesz najlepszą propozycję

Jak działa Wyszukiwarka Leasingu?


Ikona nr 1 czerwony

Wypełnij formularz

Prześlesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do wielu czołowych firm leasingowych (z wyjątkiem firm, które sam wykluczysz z poziomu formularza)

Ikona nr 2 czerwony

Otrzymasz oferty

Firmy leasingowe same złożą Ci oferty (bez pośredników). Otrzymasz też naszą pomoc przy analizowaniu tych ofert i warunków umów.

Ikona nr 3 czerwony

Wybierzesz najlepszą

Sam wybierzesz najlepszą dla siebie propozycję leasingu. Uwaga! Korzystanie z Wyszukiwarki jest bezpłatne.

Łatwo i szybko dotrzesz do najlepiej ocenianych leasingodawców


Ikona dokumentu

Stworzyliśmy Wyszukiwarkę Leasingu, do której zaprosiliśmy najlepiej oceniane firmy leasingowe, aby ułatwić naszym użytkownikom pozyskiwanie w prosty i sprawny sposób ofert bezpośrednio od bankowych leasingodawców.

Firm leasingowych jest całkiem sporo, jednak wybranie taniego i dobrego leasingu wcale nie jest takie oczywiste. Powszechnym sposobem klientów jest korzystanie z finansowania oferowanego przez dealerów/komisy lub sięganie po pomoc pośredników — niestety taka forma powoduje, że staje się ono droższe (doliczona prowizja), a leasingodawcy działający w modelu (u dostawcy) zazwyczaj należą do tych o najsłabszej reputacji. Można także szukać finansujących na własną rękę, jednak bez bardzo dobrej znajomości branży istnieje ryzyko wyboru leasingodawcy, który nie stosuje zasad fair play wobec swoich klientów w trakcie leasingu.

Wyszukiwarka ułatwia znalezienie leasingodawcy o dobrej renomie, skraca cały proces i powoduje, że finansowanie jest tańsze. Korzystanie z niej jest bezpłatne, a jej sposób działania wymusza na leasingodawcach silną konkurencyjność, dzięki czemu rywalizują oni o Ciebie nie tylko jakością, ale także ceną. Prześlemy Ci także analizę ofert, które otrzymasz (m.in. obliczymy RRSO oraz przekażemy opinię o każdej firmie), co ułatwi Ci samodzielny wybór finansowania.

Kciuk w górę„Dzięki Wam dostałem ciekawe i tanie oferty bezpośrednio od firm leasingowych. Dokonaliście oceny tych ofert i leasingodawców, a także OWUL i tabel opłat dodatkowych. Bardzo dziękuje za pomoc i szczerze będę polecał moim znajomym Portal i Wyszukiwarkę FmLeasing.pl

Zyskujesz nie tylko dobry i tani leasing


ikona sprzedaży z rabatem procentowym

Leasing z niższym kosztem całkowitym

Oferty z Wyszukiwarki są tanie ponieważ mają niewielką marżę. Firmy leasingowe zaproponują Ci niskie oprocentowanie leasingu, aby móc zdobyć klienta w starciu z silną konkurencją.

ikona zegar

Szybkie finansowanie i odbiór przedmiotu

Firmy leasingowe oddelegowały do obsługi użytkowników Wyszukiwarki najsprawniejszych swoich doradców, co ma kluczowy wpływ na szybkość załatwiania formalności.

ikona dom

Najlepiej oceniani leasingodawcy

Do współpracy z Wyszukiwarką zaprosiliśmy tylko leasingodawców, którzy stosują partnerskie warunki umowne oraz przejrzyste zasady obsługi klienta w ciągu całego okresu leasingu. Jednak w przypadku jakichkolwiek sporów otrzymasz nasze wsparcie. Opiniotwórcza pozycja FmLeasing.pl ułatwia zażegnywać konflikty z finansującymi.

ikona ostrzeżenie

Pomoc od A do Z

Będąc użytkownikiem Wyszukiwarki otrzymasz także:

  • analizę ofert i warunków umów
  • pełne wsparcie w trakcie leasingu, także w spornych sytuacjach
  • pomoc w cesji lub w sprzedaży przedmiotu po zakończeniu leasingu

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

FmLeasing.pl – 14 lat na rynku

Odpowiedzi na częste pytania


Jeśli interesuje Cię leasing lub wynajem długoterminowy, to jesteś w dobrym miejscu! Nasza wyszukiwarka leasingu to proste narzędzie, które umożliwia sprawne znalezienie interesujących Cię ofert w krótkim czasie. Chcesz dostać ciekawe i tanie oferty leasingu bezpośrednio od firm leasingowych? Wystarczy, że wyślesz jedno zapytanie do wielu leasingodawców, a wyszukiwarka odnajdzie najbardziej trafne oferty dla Ciebie. Ponadto, zapewniamy też pomoc przy analizie konkretnych ofert oraz warunków umowy.

Przeanalizujemy dla Ciebie oferty leasingu oraz OWUL


Po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzymasz od nas bezpłatne wsparcie w postaci szczegółowej analizy ofert i warunków umów (OWUL) otrzymanych bezpośrednio od leasingodawców.

ikona lupa

Obliczamy rzeczywiste oprocentowanie (RRSO)

ikona ostrzeżenie

Przekażemy Ci sugestie do otrzymanych ofert

ikona dymek rozmowy

Poznasz nasze zdanie o poszczególnych leasingodawcach

ikona dokument

Dodatkowo analizujemy warunki umów (OWUL oraz Tabele Opłat i Prowizji)

Zobacz, jak wygląda nasza analiza ofert leasingu (przykład)...

Przykładowa analiza ofert leasingu

Kliknij na zdjęcie, aby pobrać plik PDF z przykładową analizą

... oraz przykładowa analiza warunków umowy i OWUL (także bezpłatnie)

Przykładowa analiza warunków umowy i OWUL

Kliknij na zdjęcie, aby pobrać plik PDF z przykładową analizą

Dlaczego warto zdać się na fachową pomoc?

Wiele osób sądzi, że firmy leasingowe nie różnią się zbytnio między sobą. Jest to błąd! W Polsce jest co najmniej kilku leasingodawców, o których można powiedzieć, że stosują wysokie standardy i zasady fair play wobec leasingobiorców. Są też i takie, które korzystają z każdej okazji, żeby wyciągnąć od raz pozyskanego klienta jak najwięcej pieniędzy – psując przy okazji opinię o całej branży. Nasze analizy pomagają zorientować się, którzy leasingodawcy stosują zasady fair-play, a którzy nie. Wszystko wyjaśniliśmy w artykule o Dobrych i złych firmach leasingowych >

Kciuk w górę„Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za Państwa pomoc w analizie ofert leasingowych. Państwa pomoc była nieoceniona i decydująca. Pomimo tego, że jestem prawnikiem i codziennie analizuję umowy, korzystanie z waszych analiz znakomicie ułatwiło mi życie. Oczywiście na wszelki wypadek zweryfikowałem zawarte w Waszej liście informacje poprzez własnoręczne porównywanie warunków umów i bardzo mile się rozczarowałem, że zachowywaliście Państwo profesjonalny obiektywizm. Wszystkim bardzo chętnie polecał Waszą wyszukiwarkę. Na pewno w przyszłości, gdy będę szukał leasingu swoje pierwsze kroki skieruje do Waszego serwisu. Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwu dziękuję za pomoc.”

Sprawdzona wyszukiwarka ofert leasingu – wypełnij tylko jeden formularz


Tylko jedno zapytanie dzieli Cię od znalezienia idealnego leasingu. Nasze usługi wyróżnia brak pośredników, co oznacza, że firmy leasingowe same złożą Ci ofertę. Stawiamy na rzetelną i obiektywną analizę, dzięki której będziesz dysponować pełną wiedzą w sprawie konkretnej oferty leasingowej. Nasza wyszukiwarka leasingu to pierwsze tego typu miejsce w Internecie, dzięki któremu nie tylko znajdziesz trafne oferty leasingu, ale również poszerzysz swoją wiedzę. FmLeasing to portal pełen wymiany wiedzy, opinii i wiadomości w obrębie branży leasingowej. Bezpłatna wyszukiwarka, możliwość znalezienia taniego leasingu oraz pomoc od początku do końca – warto skorzystać z mocy naszego portalu! Przekonaj się, jak szybko i sprawnie można znaleźć leasing. Zapraszamy!

Szybkie Porady


Po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzymasz dodatkowo link do Szybkich Porad, które pozwalają wynegocjować dobre warunki leasingu oraz uniknąć najczęstszych błędów.

Przeczytaj czekając na oferty leasingu

Tablica z napisem ABC i książkiPierwszy leasing - poradnik dla początkujących

Po raz pierwszy zainteresowałeś się leasingiem? Nie wiesz zbyt wiele na ten temat? Czy to dobre rozwiązanie, o co w nim chodzi, ile kosztuje, od czego zacząć itd.?


Mężczyzna analizujący dokumenty przed komputeremMegaporadnik: Umiejętny wybór oferty leasingu

Wszystkie niezbędne rady dla zamierzających zawrzeć umowę leasingu w jednym miejscu. Zapoznanie i zastosowanie się do nich umożliwi wybór korzystnej i dobrze dobranej oferty i firmy leasingowej, a także pozwoli uniknąć kosztownych błędów.


ZegarIle trwa i jak wygląda procedura zawarcia umowy leasingu?

Podajemy przybliżony czas trwania wszystkich formalności (od złożenia wniosku do wydania przedmiotu) oraz jak one wyglądają w praktyce u większości polskich leasingodawców.


Tablica z napisem 4 błędy4 poważne błędy popełniane przy leasingu samochodu

Cztery najczęściej spotykane błędy to: niestaranny wybór oferty leasingowej, złe oszacowanie okresu finansowania, przecenienie lub niedocenienie swoich możliwości finansowych, nienegocjowanie kosztów ubezpieczenia w kolejnych latach.


Joomla SEF URLs by Artio